Įdomu

 

   
Salonas „Įspūdžių studija“ (Konstitucijos pr. 16, Vilnius,  PC VCUP“, 3 aukštas) – tai salonas, kuriame Jūs galėsite rasti platų mūsų prekių asortimentą bei pasisemti originalių idėjų. 
Ypatingai čia verta apsilankyti ruošiantis svarbiausioms gyvenimo akimirkoms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. Stalo kortelės, svečių susodinimo planas, palinkėjimų knyga, mielos dovanėlės svečiams, vestuviniai albumai ir kita atributika suteiks Jūsų šventei ne tik organizuotumo, bet ir originalumo. 
 

 

 

VISKAS APIE KVIETIMUS RUDENS - ŽIEMOS SEZONUI


Mielieji, gauname labai daug jūsų laiškų, kuriuose teiraujatės apie rudens - žiemos sezono naujienas. Tad pradedame straipsnių ciklą, kuriame papasakosime apie naujausius atradimus ir idėjas Jūsų vestuvėms. Pirmiausia kalbame apie kvietimus, stalo korteles ir kitus atradimus.

 

Kokios kvietimų, stalo kortelių tendencijos populiarios šaltuoju sezonu?

 
Kuomet uždarome duris vasarai ir pasitinkame rudenį, šviesesnes spalvas keičia ryškesnės žemės spalvos: tamsiai ruda, oranžinė, vyšninė spalvos. Taip pat tinka ir sidabro spalva. Dažniau naudojami ornamentai, simboliai, vaizduojantys atėjusį rudenį ir atskubančią žiemą. Medžio lapai, medis, obuoliukai... Vėliau ir snaigės stalo kortelėje raižys jaunųjų vardus.

Stalo kortelėms labiau naudojamos ne įprastos kortelės, bet mažos dovanėlės svečiams su vardu. Tokiu metu idealiausia dovanėlė – kvapni žvakė, skleidžianti romantišką šilumą. Rudenį itin reikalingas medaus indelis, puoštas cinamono lazdele, ar  riešutų kremas.

 

Koks dabartinių vestuvių mados klyksmas?

Jau kelintą sezoną iš eilės karaliauja lazeriniu kirsti kvietimai. Ypač populiarūs mažesni, kuklesni, bet suasmeninti. Šiais metais itin patrauklūs kvietimai dėžutėse. Juos maloniau įteikti kiekvienam svečiui asmeniškai.  Žinoma, populiarūs solidūs kvietimai – prabangaus popieriaus, spaudos, su Swarovskio kristaliukais.  Kaip aksesuaras, vis dažniau naudojamas lengvas drugelio motyvas. O be dovanėlių svečiams neapsieina beveik nė vienos vestuvės. Dažniausiai renkamasi auksinius, sidabrinius migdolus ar lazdynų riešutus kartu su pridėtu palinkėjimu svečiams. 

 

Kokių naujų produktų atsiranda rinkoje? Kaip puošti vestuves dar įdomiau?

 

Dauguma nuotakų svajoja apie vestuves, kurios būna vienintelį kartą gyvenime. Iš pat pradžių, tikriausiai, viskas atrodo nauja ir nematyta. Tačiau pradėjus domėtis, galima atskirti nusistovėjusius standartus ir įžvelgti naujų vėjų.

Šis ruduo pasitinka mus su naujo dizaino kvietimais – knygutėmis. Kvietimas, aptrauktas prabangia medžiaga, gali būti dabinamas kristalais, inicialais ar nėriniais. Žinoma, toks kvietimas turi sulaukti savo įsimylėjėlių poros. Prie jo galima derinti ir albumus, palinkėjimų knygas.

Po truputį populiarėja vestuvinio nuometo saugojimo dėžutės, pirštinaičių dėžutės. Jos gali būti komplektuojamos su palinkėjimų knyga ar nuotraukų albumu. Sudėti visus prisiminimus į dėžutę ir po kelerių metų ištraukti, kai už lango snaigės šoka žiemos valsą. Juk miela, ar ne?

Atraskime savyje rašytojo, kūrėjo gyslelę ir sukurkime įvairiausių užrašų šventinėje erdvėje. Linksmai aprašykime lietuvišką mišrainę ar nostalgiškai močiutės keptą duoną. Įvardykime visas vietas, kur reikia parašyti linkėjimą jauniesiems, kur įmesti norą, kur fotografuotis ar kur svečiai turi pasiimti dovanėles. Tai galima padaryti pasitelkus dailias korteles, puoštas kaspinėliais, drugeliais ar jaunųjų vaikystės nuotraukomis.

 

Ką ir kaip dovanoti jaunavedžiams?

 
Kaip keičiasi kartos, taip keičiasi vestuvinių dovanų mados...  Žinoma, pinigėliai tikriausiai vis dar populiariausia dovana. Tik reikia nepamiršti jų deramai supakuoti. Nedėti į įprastą vokelį, bet į dėžutę, saldainių krepšelį ir pan. Reikėtų nepamiršti ir romantiškų, nostalgiškų dovanėlių, kurios primintų jauniesiems jų vestuvių dieną... Tai galėtų būti subtilūs rėmeliai su jaunųjų vaikystės nuotraukomis. Tėveliai turėtų dovanoti šeimos židinį – žvakidę, puoštą gražiais ornamentais, su angeliukais ar pan. Svečiai galėtų pasirūpinti įdomiomis interjero detalėmis naujiems namams, padovanoti namų kvapą: pavasario pakalnučių ar raminantį prancūziškų levandų aromatą... O ir vestuvių nuotraukų albumu ne visi spėja pasirūpinti...